Stiahnuť appku

Sledujte nás

V prípade, že by ste chceli vymazať Váš účet neváhajte nás kontaktovať cez kontatkný formulár na podstránke “Kontakt”.

Uistite sa, že Vaša položka obsahuje relevantné kľúčové slová a je v správnej kategórii. Ďalej môžete využiť naše funkcie zvýraznenia a propagácie, aby bola Vaša položka viditeľnejšia a dostala sa k Vašej cieľovej skupine cez naše kanály

Využite našu funkciu vyhľadávania. Stačí zadať kľúčové slovo a následne vyfiltrovať výsledky podľa polohy.

Áno, máte možnosť zdieľať svoje položky alebo akcie na sociálnych sieťach prostredníctvom funkcie zdieľania na našej platforme.

Každá položka, ktorú pridáte, môže byť upravená alebo odstránená prostredníctvom Vášho účtu. Jednoducho si nájdite položku, ktorú chcete upraviť alebo odstrániť, a vyberte príslušnú možnosť.

Naše finančné kalkulačky sú jednoduché a intuitívne. Stačí zadať požadované údaje a kalkulačka Vám poskytne výsledky, ktoré potrebujete.

Áno, každý užívateľ môže pridať do kalendára podujatí podujatia.

Áno, odporúčame Vám vytvoriť viac položiek pod jedným účtom, hlavne ak sa jedná o viacero Vaších pobočiek, aby bola správa Vašich položiek jednoduchšia.

Ak narazíte na problém alebo chybu, prosíme, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára na stránke "Kontakt".

Aplikácia InTheCity je dostupná pre všetky hlavné mobilné platformy. Môžete si ju stiahnuť z App Store alebo Google Play.

Áno, užívatelia, ktorí pridávajú položky na našu platformu, majú možnosť pridať určitý počet kľúčových slov, ktoré pomáhajú pri vyhľadávaní.

Zľavy a akcie sú k dispozícii v sekcii "Akcie" na našej platforme. Ak Vás zaujme konkrétna akcia, stačí ju nájsť, navštíviť danú pobočku a uplatniť zľavu oskenovaním QR kódu.

Kalendár podujatí funguje rovnako, ako ostatné kategórie. Užívatelia môžu zadarmo pridať tri podujatia, potom je táto možnosť spoplatnená.

Je to jednoduché, presný návod so screenshotmi alebo videom nájdete na našej podstránke “Ako na to?”.

Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "Ochrana súkromia" v dolnej časti (footer) našej webovej stránky.

Môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na pod-stránke "Kontakt".

Každý, kto má vytvorenú položku, môže vytvoriť akciu. Na základe toho Vám vygenerujeme unikátny QR kód, ktorý si môžete nalepiť na svoju pobočku. Kód je viditeľný na našej platforme v sekcii "Akcie".

Každá kategória alebo podstránka má vlastný filter, ktorý užívateľom umožní vyhľadať presne to, čo potrebujú. Kľúčové slová sú základom nášho vyhľadávania. Užívatelia, ktorí pridávajú položky na naśu platformu, si majú možnosť zadať určitý počet kľúčových slov, na základe, ktorých môžu byť následne dohľadaní.

Spoliehame sa na našu komunitu, že nebude zneužívať platformu. Odporúčame však vytváranie viacerých položiek pod jedným účtom, ak máte viac položiek k pridaniu, alebo viacej pobočiek.

Naše používateľské rozhranie je navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie. Ak však narazíte na problém pri pridávaní alebo úprave položky, presný návod so screenshotmi alebo videom nájdete na našej podstránke “Ako na to?”.

Máte otázku?


In The City je nalepšia aplikácia na
nájdenie udalosti v meste.

Neváhajte a vytvorte si účet

Vytvoriť účet

Odoberajte novinky

Nezmeškajte žiadne príležitosti, akcie a novinky.