Stiahnuť appku

Sledujte nás

Vitajte na stránke In The City!Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli navštíviť našu mobilnú aplikáciu, prípadne webovú stránku. Ak ste sem zavítali, pravdepodobne máte záujem o informácie týkajúce sa toho, čo presne je InTheCity. Rádi Vám to objasníme.

InTheCity je komplexná platforma, ktorá poskytuje informácie o všetkých dôležitých miestach v mestách a ponúka rôzne výhody pre obyvateľov aj podnikateľov.

Naša aplikácia je skvelým nástrojom pre obyvateľov každého mesta, ktorí chcú objavovať nové zaujímavosti, získavať informácie o nadchádzajúcich podujatiach a aktivitách v okolí, prenajímať alebo predávať nehnuteľnosti a nakupovať rôzne veci - všetko na jednom mieste! Už nemusíte hľadať na internete a snažiť sa zistiť, čo sa deje v meste, pretože všetko, čo potrebujete, nájdete priamo v InTheCity.

Pre podnikateľov máme jedinečnú príležitosť propagovať ich podnikanie a získať viditeľnosť medzi ich cieľovou skupinou. InTheCity umožňuje podnikateľom propagovať svoje akcie, ponúkať zľavy a informovať o svojich podujatiach a zároveň šetriť na marketingových nákladoch. Áno, čítate správne, InTheCity je efektívny spôsob propagácie v porovnaní s tradičnými kanálmi, ako sú Google Ads alebo Facebook Ads.

Jednou z najväčších výhod pre segment B2B je možnosť priamej komunikácie s koncovým zákazníkom. Každá Vaša promo akcia, zmena alebo zľavový kupón môže byť doručený koncovým zákazníkom prostredníctvom push notifikácií priamo do ich smartfónu. To znamená, že môžete jednoducho dosiahnuť svoju špecifickú cieľovú skupinu a oslovovať ju prostredníctvom našej platformy.

Naša aplikácia bola vytvorená s cieľom zlepšiť život obyvateľov mesta a zároveň pomôcť miestnym podnikateľom zvýšiť svoju viditeľnosť v meste.

Veríme, že naša platforma prinesie zlepšenie do každodenného života v meste a otvorí nové obchodné príležitosti pre miestnych podnikateľov.

Nezabudnite si stiahnuť našu aplikáciu a mať svoje mesto doslova na dosah ruky!

Tešíme sa na spoločné objavovanie našich miest!

about image about image
about image about image

In The City je nalepšia aplikácia na
nájdenie udalosti v meste.

Neváhajte a vytvorte si účet

Vytvoriť účet

Odoberajte novinky

Nezmeškajte žiadne príležitosti, akcie a novinky.